گروه صنعتی ویوان

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : گروه صنعتی vivan آفلاتوکسین مگنوتوکس یک توکسین بایندر چند زئی متشکل ... با عنوان : گروه صنعتی ویوان بخوانید :

 

گروه صنعتی  vivan

آفلاتوکسین

مگنوتوکس یک توکسین بایندر چند زئی متشکل از ترکیبات معدنی و آلی است که دارای اثرات واقعی در جذب و کاهش غلظت سموم آفلاتوکسین ، اکتراتوکسین و زیرالنون می باشد این توکسین بایندر حاصل 8 سال تحقیق عملی و تجربی گروه صنعتی ویوان می باشد.

بنتوفید پلت بایندر )

بنتوفید اولین بنتونیت فرآوری شده ویژه خوراک دام ، طیورو آبزیان در ایران است که حاصل فرآوری ویژه حرارتتی و مراحل مختلف کنترل کیفی شامل بررسی های فیزیکو شیمیایی،سنجش غلظت عناصر سنگین و ارزیابی قدرت پلت بایندر  در سیستم های مختلف تولید خوراک پلت می باشد.

اکسید منیزیم

مگنوفید اولین اکسید منیزیم با خلوص بالا در ایران است که به عنوان مکمل منیزیم و بهبود دهنده سیستم بافری در جیره استفاده می شود.اکسید منیزیم در آب تشکیل هیدروکسید می دهد و خاصیت قلیایی ایجاد می کند.اکسید منیزیم با خلوص بالا در اثر کلیسته کردن کربنات منیزیم و در حرارت بسیار بالا تولید می شود.

خاک گربه

مهمترین نکته،انتخاب ظرف خاک و خاک گربه ست،ظرف خاک برای بچه گربه ها نباید آنقدر بزرگ باشد که داخل شدن به آن برایشان دشوار باشد و نباید آنقدر برای گربه های بالغ کوچک باشد که امکان چرخش در آن و پوشاندن مدفوع با خاک برایشان امکان پذیر نباشد.خاک باید از نوع مرغوب بوده یا اگر از خاک با کیفیت پائینتری استفاده میشود در مدت زمان کمتری تعویض شود

مکمل بافری

اکسید منیزیم با فرمول شیمیایی Mgo ماده ای جاذب رطوبت و سفید رنگ بوده و بنوان یک منبع منیزیم شناخته می شود.اکسید منیزیم از طریق کلسینه سازی کربنات منیزسم یا هیدروکسید منیزیم و یا فراوری کلرید منیزیم به وسیله آهک و حرارت تولید می شود.معمولا گراسهایی که با سرعت بالا در فصل بهار رشد می کنند فاقد سطح کافی منیزیم می باشند و مصرف ان ها منجر به کمبود منیزیم و عارضه کزاز علفی می شود.از مکمل بافری می توان به عنوان خوراک اضافه دام استفاده کرد.

بنتونیت

بنتونیت ها گروهی از ترکیبات فیلوسیلیکاتی طبیعی هستند که ساختار کریستالی لایه ای داشته و عمدتاً از مونت موریلونیت (کانی های گروه اسمکتیت) تشکیل شده اند. ترکیب ساختمانی و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی بنتونیت ها تعیین کننده اصلی کیفیت و کاربردهای مختلف آنها بوده و بر این اساس نیز ارزیابی می گردند.

بنتونیت دام

نشان داده شده است که تامین سطوح کافی منیزیم برای حیواناتی که در مزرعه چرا میکنند الزامی است. بعلاوه، استفاده از مکمل منیزیم در تغذیه گاوهای شیری مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت: ۱- منیزیم میتواند به افزایش درصد چربی شیر گاو کمک کند. ۲- منیزیم می تواند با تعدیل pH شکمبه، از وقوع اسیدوز در گاوهای شیری تغذیه شده مقادیر زیاد غلات جلوگیری کند. ۳- سطح منیزیم جیره نقش مهمی در میزان مصرف کلسیمی دارد که .) از بافت استخوانی رها و به جریان خون وارد میشود. ۴- منیزیم در تبدیل قندها به انرژی نقش مهمی داردبنتونیت دام

 

 

خاک گربه,بنتونیت دام ,آفلاتوکسین,پلت بایندر,مکمل بافری,توکسین بایندر,اکسید منیزیم,بنتونیت,...
نویسنده : ویوان بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 19 فروردين 1397 ساعت: 16:00